Hakkında

“Gelecek hayallerimin içerisinde”

İsmail Enes Ayhan

Meraklı ve üretmeyi seven biriyim, sürekli araştırmalar yapar, kitap okurum. Boş vakitlerimde filmler izler, bilgisayar oyunları oynarım. Bisiklet sürmek, fotoğraf çekmek ve uçakları takip etmek hobilerim arasında en öne çıkanlar. Beyza ile beraber yeni fikirler bulur bir şeyler üretmeye çalışırız. Arkadaşlarımla teknoloji gelişmelerini takip eder ve ayak uydurmaya çalışırız. Evliyim ve Kayseri’de yaşıyorum.

Rectangle 8Created with Sketch.
İŞ DENEYİMİ

UX & UI Tasarımcısı

Erciyes Anadolu Holding / 2019

Holding bünyesinde bulunan 30 şirket için farklı alanlarda ERP, CRM olmak üzere B2B ve B2C arayüz tasarımı ve deneyim tasarımı yapmaktayım. Kurumsal web siteleri, mobil uygulama ve front-end geliştirme projelerini sürdürmekteyim.

Ekip olarak TS ISO IEC 15504/SPICE Uluslararası yazılım geliştirme sertifikasyon belgesi almaya hak kazandık. Çeşitli kaynaklardan UX ve UI eğitimleri alarak kişisel gelişimi arttırıyorum.

Grafik Tasarımcısı

Bedirhan Uluslararası Lojistik / 2017

ERP arayüz ve deneyim tasarımları, pazarlama için MailChimp entegrasyonları ve kurumsal web sitesi tasarımları yaptım.

Grafik Tasarımcısı

Serbest Çalışma / 2012

Hollanda, İtalya, Almanya başta olmak üzere yurtiçinde de çeşitli sektörlerde ki firmaların web sitelerini tasarladım. Birçok büyük yazılım ve projenin ardında benim tasarımlarım var. Kayseri’deki tasarım ajansları halen benimle ortak çalışıyor.

Rectangle 8Created with Sketch.
EĞİTİM

Görsel İletişim Tasarımı

Erciyes Üni. Güzel Sanatlar Fak. / 2015

Sanatsal çalışmalarımın yanında, kullanıcı arayüz tasarımları ve deneyimleri hakkında araştırmalar, tasarımlar yaptım. Bitirme projem okul tarihinde bir ilkti. Prof. Dr. Fuat Sezgini anma etkinlikleri için onu anlatan bir web sitesi tasarladım ve Erciyes Üniversitesi rektöründen övgü ve tebrik aldım.

Elektrik Teknolojisi

Seyyid Burhaneddin Anadolu Lisesi / 2010

Elektrik & Elektronik teknolojisi alanında devre kartı tasarımı, teknik çizim konusunda başarılıydım. Lise sürecinde bir tiyatro oyununda başrol oynayarak ödül aldım, aynı zamanda freelancer olarak web siteleri satmaya devam ettim.

Menü